YAŞANILACAK
ALANLAR
İNŞA EDİYORUZ

KURUMSAL

SKYLIFE HOMES

Vizyon

İnşaat sektöründe, uzman teknik kadromuz ve kaliteli imalatlarımız nedeniyle tercih edilir bir inşaat taahhüt firması olarak nitelikli ve büyük projelere imza atmaktır. Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmek. Kaliteli ve optimum maliyetli hizmet sunmaktır.


Misyon

Taahhüt ve çözüm kuruluşu olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru belirleyerek, kalite ve teknik gerekliliklerden taviz vermeden, müşteriyi ilave ve gereksiz maliyetlerden koruyarak, optimum sürede, minimum maliyetlerde, hedeflenen kalitede, dünya standartlarına başarılı projeler ortaya konulabileceğini kanıtlamaktır.


Katalogumuzu İnceleyebilirsiniz

Türkçe | English | German | Russian | French | Persian | Arabic

KALİTE POLİTİKAMIZ

KALİTE

Amacımız müşterilerimizin bizden beklediği kaliteyi her zaman daha da ileriye götürmektektir. Tüm ekip olarak bu hedef doğrultusunda çalışıyoruz.

DÜRÜSTLÜK

Müşterilerimiz ile ilişkilerimiz karşılıklı güvene ve dürüstlüğe dayalıdır. Temelini attığımız her işte bunu vurgularız.

GÜVENİLİR

Güvenli koruma her zaman çalışma öncesinde ve sonrasında ilk sırada yer almıştır. Söz konusu insan hayatı olunca hiç bir noktayı atlayamayız.

TAKIM ÇALIŞMASI

Lider konumda olmamız, şirketimizim iş paylaşımında takım olarak hareket etmemizden ve profesyoneller ile çalışmamızdan kaynaklanmaktadır.

SİZİN İÇİN HER ZAMAN


Bizleri telefon ile arayarak, isterseniz ziyaretimize gelerek karşılıklı görüşebilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için en iyi olan kararı verebiliriz.